Ноел Шаркі, професор робототехніки і штучного інтелекту Університету Шеффілда, заявив, що секс-роботи, зараз набирають популярність, несуть небезпеку для суспільства. Наприклад, за допомогою такої машини може відбутися віддалене зґвалтування людини. "Робот — неживий пристрій, що керується оператором. Він може з дозволу свого господаря зґвалтувати людини і заподіяти йому шкоди", — вважає Шаркі.

На думку професора, в майбутньому цілком можливі такі кіберзлочини, коли ґвалтівник буде віддалено зламувати секс-іграшку і скоювати злочини, не забруднивши руки". Відзначимо, що у Великобританії зараз користуються попитом роботизовані пеніси, вагіни і секс-ляльки. Наприклад, робот-андроїд для сексу покликаний задовольнити потреби жінок і коштує близько £8000 (близько 700 000 рублів).

Нагадуємо, що з моменту презентації в 2014 році Material Design компанія Google практично не змінювала зовнішній вигляд операційної системи Android. В мережі час від часу з'являються чутки про Material Design 2, з виходом якого перетвориться як сам "зелений робот", так і додатки для нього. Портал 9to5Google показав, як може виглядати Android в майбутньому.

Популярні новини зараз

Одружений Павлік засвітився в обіймах гарячих близнючок: "Чий Крим?"

Подружжя із Закарпаття заробило мільйон і розповіло, як

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Показати ще

Приклад реалізації Material Design 2 був продемонстрований на основі одного з найважливіших елементів Android — магазину додатків Google Play.
Експерти впевнені, що в Material Design 2 переважає білий колір, на фоні якого помітно виділяються яскраві об'єкти. Також важливою зміною нового дизайну є більш округлі форми і більш "м'який" дизайн. Google вже почала поступово впроваджувати ці нововведення в своїх продуктах: яскравими прикладами є перша бета Android P і прийдешнє оновлення настільної версії браузера Chrome.