В рамках підготовки до зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї, гігант електроніки LG проводить випробування нових роботів у найбільшому аеропорту країни.

З сьогоднішнього дня в Міжнародному аеропорту Інчхон в Сеулі будуть працювати два останніх прототипу ботів LG: робот-путівник по аеропорту і робот-прибиральник аеропорту. Боти були вперше представлені на виставці CES на початку цього року.

Гід-робот буде переміщатися по терміналам, щоб надати мандрівникам вказівки та інформацію про час посадки. Він розмовляє чотирьма мовами - корейською, англійською, китайською і японською - і користувачі можуть навіть змусити його сканувати свій посадковий талон, щоб його супроводжували в їх правильні місця вильоту.

Хоча, якщо цей бот нічим не відрізняється від інших сервісних роботів, він буде рухатися зі зручною для людини швидкістю. Між тим робот-прибиральник, трохи схожий на міні-танк з майбутньої війни. На думку LG, прибиральник "виявляє області, які вимагають найбільш частого очищення, зберігає ці місця розташування у своїй базі даних і обчислює найбільш ефективні маршрути, щоб дістатися цілі".

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча видала, де найкраще відпочивати родиною: "Маленькі міста і їжа для богів"

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що YouTube перекриє кисень терористам.