Поштова компанія США вводить безпілотники. Німці не відстають. Так, за інформацією видання New Atlas, одна з найбільших поштових компаній світу DHL забезпечить своїх листонош роботами-помічниками. Такий робот може переміщатися зі швидкістю до 6 км/год, огинати перешкоди, а головне нести на собі півтора центнера посилок і кореспонденції. Пристрій має полегшити роботу німецьким листоношам.

"Ми хочемо, щоб наші працівники могли справлятися з цією важкою, фізично складною роботою, навіть коли стануть літніми людьми", — пояснив представник Deutsche Post DHL Group Юрген Гердес. — "Щоб полегшити їх працю, ми вже використовуємо електробайки для доставки пошти, а зараз придумуємо, які інновації області робототехніки могли б їм допомогти. Експеримент з поштовими ботами дасть нам розуміння, в якому напрямку рухатися далі".

Зовні робот схожий на жовтий контейнер заввишки до 150 см. Переміщається пристрій за допомогою коліс, а датчики і сенсори дозволяють роботові вибрати найбезпечнішу траєкторію. На сьогоднішній день програма впровадження роботів-листонош діє в тестовому режимі, який триватиме найближчі шість тижнів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про відміну кухоного рабства

Популярні новини зараз

Кучерява Аліна Гросу захопила сільською романтикою: коханий за кадром

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Показати ще