Сторінки Марка Цукерберга та його дружини Прісцили Чан неможливо заблокувати у Facebook.

При спробі заблокувати профіль засновника соцмережі спливає повідомлення "помилка блокування". Це означає, що дану сторінку вже намагались закрити. Алгоритм пропонує повторити спробу пізніше, але вона все одного буде марною.

За інформацією Financial Express, користувачі Facebook намагалися заблокувати сторінки Цукерберга і Чан стільки разів, що алгоритм соцмережі вже не реагує на ці скарги, адже сторінку засновника неодноразово перевіряли та не виявляли жодних порушень.

Таким чином, не лише Цукерберг, а й будь-який інший користувач Facebook може отримати недоторканість. У мережі діє ліміт на спроби блокування певною сторінки. Якщо вона багато разів виявлялася "чистою", закрити її буде неможливо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Цукерберга та Чан народилась друга донька, якій дали цікаве ім'я.

Популярні новини зараз
Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще