Колонка Amazon Echo самостійно записала розмову між жінкою з Портленда і її чоловіком, після чого відправила його сторонній людині.

Колега чоловіка, який отримав запис, розповів сімейній парі про злом. Після цього вони звернулися в Amazon зі скаргою — з'ясувалося, що Alexa включилася із-за випадкових збігів у розмові. “Echo прокинулася з-за слова у фоновому режимі, яке звучало як Alexa. Після чого пристрій почув фразу, схожу на "надіслати повідомлення", а наступний розмова був інтерпретований як ім'я", — повідомляє The Verge.

Alexa досить часто включається під час фонових розмов. Зазвичай Amazon Echo включає музику, оскільки Alexa може послышаться команда включення треку. Однак випадки, коли Alexa надсилає кому-небудь повідомлення, дуже рідкісні.

Популярні новини зараз

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще

Нагадаємо, що Instagram додає можливість відключити людей від появи у вашій стрічці новин. Оновлення програми дасть можливість видаляти чиїсь пости, або як їх фото в їх історії. Ви як і раніше зможете переглядати профіль "приглушеного" людини; ви можете скасувати приховування постів в будь-який час непомітно для самого власника аккаунта.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія LG презентувала в Лос-Анджелесі перший у світі гнучкий 2-метровий OLED-дисплей. Демонстрація новинки відбулася в рамках конференції, заявляє 9to5Google.

Відомо, що панель отримала дозвіл Ultra HD (UHD) 3840 × 2160 з прозорістю 40 відсотків. Головним нововведенням є гнучкість конструкції - вона може бути згорнута до "трубки" товщиною 88 мм

Пристрій розрахований як для застосування в зовнішній рекламі, так і в будинках, де воно може зливатися з навколишнім середовищем.

Однак поява панелі на ринку поки не очікується. Також не озвучуються і приблизні терміни. Швидше за все, технологія буде продаватися конкурентам, і вже тоді вони з'являться на ринку для простый покупців.