Вчені з Університету Х'юстона створили еластичну електроніку для біомедичних пристроїв і штучної шкіри, з допомогою якої роботи зможуть відчути холод і інші відчуття.

Вченим першими в світі вдалося створити напівпровідник в гумовій оболонці, який навіть при розтягуванні на 50% зберігає свою функціональність.

Для демонстрації можливостей нової технології, вчені створили електронну шкіру робота, який зміг відчути температуру налитої в чашку води. За допомогою комп'ютерних сигналів, що виходять від шкіри, робот зміг висловити міміку.

Творці унікального матеріалу не збираються зупинятися на створенні шкіри для роботів - їх технологія дозволить носити медичні датчики, імпланти і інтерфейси.

Популярні новини зараз
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація "Six-seven" захопив школи: що насправді означає дивний мем, від якого божеволіють діти В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що костюм невидимки стане реальністю.