Компанія Skiin розробили нижню білизну, яке здатне фіксувати температуру тіла, тиск, серцебиття, дихання і навіть рівень стресу. Звичайно, розумний одяг ще й вираховує калорії, які витрачаються.

Контактує білизну зі смартфоном, дозволяючи не тільки показувати сповіщення за показниками, але і давати різні поради щодо здоров'я. Також канадські експерти вирішили, що їх творіння має керувати "розумним будинком", тому завдяки йому можна змінювати температуру на кондиціонері, включати музику і міняти освітлення.

Оцініть можливості білизни:

Ключовою причиною для появи смарт-білизни є те, що її неможливо забути, вона є нашою другою шкірою.

Раніше повідомлялося, що компанія Gartner прогнозує, що вже через 4 роки персональні пристрої будуть розуміти нас краще, ніж близькі люди. Мова йде не тільки про віртуальних помічників, але і гаджетах, зчитувальних наші біометричні дані та емоційні стани. Найближчим часом спорт, медицина і автомобілебудування повністю перейдуть на цифрові рейки.

А це означає, що всі дані про людину можна буде зібрати в один великий каталог. Ці зміни повинні привести до збільшення тривалості терміну життя людей.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що страх перед роботами отримав пояснення.