Стартап BuddyGuard з Берліна представив нову розумну камеру. На відміну від своїх найближчих конкурентів така камера не буде турбувати вас з-за кожного шереху, девальвуючи цінність своїх повідомлень. Штучний інтелект, застосований при створенні цього пристрою, дозволяє виявити справжню загрозу і цінує увагу господаря. Як повідомляє TechCrunch, камера здатна розпізнати навіть звук вантажівки за вікном.

Flare не повідомляє людям про все без розбору, ШІ, вбудований в неї, аналізує ситуацію і відправляє послання на смартфон тільки у разі реальної небезпеки. Камера має кут огляду 130 градусів і знімає в розширенні 1080p HD. Вона розміщується в місці, яке дозволяє захопити їй максимум простору, в тому числі вхідні двері. Після того, як всі мешканці залишають будинок, камера починає нести вахту. Коли хтось з господарів повертається, на об'єктив камери наїжджає затвор, і вона переходить у приватний режим.

Розробники переконані, що родзинкою пристрою є її система розпізнавання звуків. Камера в змозі відрізнити шум машини на вулиці від звуків, що несуть загрозу безпеці житла. Крім усього іншого, камера готова працювати в автономному режимі у випадку збоїв в енергомережі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про дивне фрісбі

Популярні новини зараз

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Показати ще