Американський стартап Shadecraft розробив первsq в історії "розумний" пляжний парасолька. Презентація пристрою вартістю 8 тис доларів,а відбулася на виставці електроніки CES 2018 в Лас-Вегасі.

Той, хто засмагає під парасолькою Sunflower, ніколи не згорить: гаджет повертається за рухом сонця.

Новинка оснащена Wi-Fi роутером, динаміком для прослуховування музики від Harman Kardon і камерою спостереження. З допомогою Sunflower можна заряджати телефон і управляти гаджетами для "розумного" будинку від Amazon і Google.

Унікальний парасольку працює на сонячній енергії.

Раніше повідомлялося, що майже півсотні людей евакуювали з магазину Apple Store через димлячої батареї iPhone. В результаті один чоловік отримав травму, ще сімом знадобилася медична допомога, повідомляє Reuters.

Популярні новини зараз
Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК Не дадуть ні пенсію, ні субсидію: пенсіонерам знову ускладнили життя - що вимагають Водіїв чекають радикальні зміни: суворі перевірки лише початок, всіх "прогонять" через "Оберіг" Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше
Показати ще

Інцидент стався у вівторок, 9 січня, в магазині Apple, розташованому недалеко від центрального залізничного вокзалу Цюріха (Швейцарія). Задимлення виникло, коли працівник ремонтної служби витягував перегріту батарею з корпусу iPhone, в результаті чого сам працівник отримав невеликий опік руки.

Задимлення вдалося ліквідувати, засипавши смартфон кварцовим піском, перед цим приміщення покинули близько півсотні співробітників і відвідувачів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple встромила ніж у спину конкурентам.