Камеру Samsung Galaxy Note 9 вже встигли перевірити в дії, адже смартфон з'явився на прилавках буквально на початку серпня. Варто відзначити, що новинка отримала ширококутну камеру з можливістю знімати фото при діафрагмі f/1,5 і f/2,4. На даний момент це сама топова камера для смартфона.

Як додатковий модуль пристрій використовує сенсор з дворазовим оптичним наближенням. Також однозначним плюсом Galaxy Note 9 стала адаптивна оптична стабілізація зображення, можливість запису відео 2160p, зйомка відео Super Slow-Mo з частотою кадрів до 960 кадрів/сек, і лише кілька конкурентів можуть похвалитися наближеними показниками.

Крім того, додаток "Камера" отримав елементи штучного інтелекту.

Він може розрізняти умови зйомки, налаштувати баланс білого кольорів та визначати кращий знімок із серії замість вас, істотно полегшуючи вибір фото з величезної серії.

Відзначимо, що серед тестових знімків є портрети, фото їжі, пейзажі і нічні кадри. Зображення надані без коментарів – кожен користувач може сам ознайомитися з фотографіями і винести вердикт.

Варто відзначити, що фото вийшли відмінними, як і годиться топовому флагману, ціна якого повинна повністю виправдатися.

Нагадаємо, що аналітична компанія Blannco, яка спеціалізується на ремонті смартфонів, опублікувала звіт з ремонту та безпеки мобільних пристроїв і визначила найбільш ненадійні смартфони на Android і iOS. Дане дослідження опублікувала GSMArena.

Як повідомляв раніше Знай.uа, синій світло від наших смартфонів, ноутбуків і інших цифрових екранів може бути набагато більш небезпечним, ніж вважалося раніше.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi зазвичай не затягує вихід новинок, які вже були "розрекламовані" в мережі, хоч і часто ще до моменту їх виходу стають відомі їх характеристики.