На просторах Weibo, китайського аналога Twitter, виявилося невелике відео, на якому демонструється макет підготовлюваного до випуску флагманського смартфона Samsung Galaxy S9.

Відео підтверджує, що кромки дисплею в Samsung Galaxy S9 стануть тонше, ніж у попередника, а також одинарну основну камеру.

Оцініть смартфон на відео:

Раніше повідомлялося, що Samsung опублікувала запрошення на прес-конференцію в рамках MWC 2018, на якій покаже "наступне покоління пристроїв Galaxy, яке заново придумує камеру і змінює способи, якими ви ділитеся своїми моментами". Очевидно, мова йде про флагманських смартфонах Galaxy S9 і Galaxy S9+.

Популярні новини зараз
Користуєшся чи ні, а платити маєш: чи законна "друга" платіжка за газ Лист-пастка від ТЦК: повістки тепер приходять так, що відкрутитись буде неможливо Пенсіонерам заборонили одночасно отримувати зарплату та пенсію: кого стосується Покарання будуть жорсткими: українців зобов'язали замовляти послуги для лічильників на воду
Показати ще

Згідно тизера, презентація відбудеться в нульовий день Всесвітнього мобільного конгресу, 25 лютого, о 18:00 за місцевим часом (20:00 МСК). Вона буде транслюватися онлайн.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що топові iPhone і Samsung порівняли на відео.