Останнім часом телефони Samsung "ведуть себе" вкрай дивно. Гаджети почали самостійно, без відома господарів, відправляти стороннім людям їхні фотографії.

Що сталося

Як пишуть користувачі на форумі Reddit, проблема почалася після того, як оновили додаток Samsung Messages. У одних смартфон сам відправив випадковому контакту одну фотографію, в інших переслав цілу галерею.

Крім того, гаджети ще й прибирають за собою сліди. Вони не залишають записів в історії повідомлень, але підтвердити "злочин" можна в логах оператора.

"Минулої ночі близько 2:30 мій телефон відправив дівчині всю мою фотогалерею, але в самому додатку для відправки SMS це не відображалася. У будь-якому випадку це було записано в логах мого стільникового оператора. Чому це сталося?" — пише один із користувачів.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще

Що робити

Швидше за все, жодна модель Samsung, незалежно від стільникового оператора, не застрахована від такого бага. Виробник з цього приводу поки не дає коментарів.

Зараз користувачам радять відключити автоматичне оновлення і не встановлювати останню версію Samsung Messages. Якщо ж виконувати цей пункт вже пізно, в налаштуваннях програми можна заборонити доступ до сховища.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у помічника Samsung Bixby був важкий час. Мало того, що ніхто не хоче використовувати голосового помічника, так навіть Samsung визнав, що йому доведеться підкупити користувачів.

На цьому тижні компанія оголосила, що 10 серпня вона відключить незвичайну функцію - My Bixby Level. Функція винагороджувала користувачів за гру і навчання по використанню Bixby.

Вони отримали нові колірні опції і окуляри Samsung Pay, які можна було перевести в готівку за знижки або за участь у конкурсі, щоб виграти продукти Samsung. Колір фону буде доступний для використання, проте голосовим помічником досі ніхто не користується. Можна скачати голосовий помічник від Google, і він набагато зручніше власної розробки Samsung.

Також портал повідомляв про те, що компанія Samsung відправила запрошення на захід 9 серпня для презентації нового пристрою Galaxy, і швидше за все, мова йде про Galaxy Note 9, черговому флагмані від компанії.