Схоже, що компанія Samsung всерйоз взялася за розкладачки. Адже крім дорогої іграшки, що вийшла в минулому місяці для китайського ринку, південнокорейський гігант купив патент на ще один девайс з двома екранами. За наявною в мережі інформацією пристрій повинен підтримувати три режиму використання і позиціонується як гаджет, розрахований на геймерів. Точної інформації про назву продукту і терміни його виходу поки немає, повідомляють російські ЗМІ.

По суті, прототип являє собою два скріплених разом моноблока, кожен з яких володіє своїм сенсорним екраном, камерою і динаміком. Конструкція шарніра дозволяє повертати їх таким чином, що обидва екрани будуть всередині, зовні, або на одній площині, у вигляді розгорнутої книги".

Очевидно, що перший режим, при якому екрани складені і притиснуті один до одного буде використовуватися для транспортування апарата, а другий – для типового використання смартфонів, при цьому сенсори автоматично визначать, яким саме екраном в даний момент користується власник і відключить другий дисплей для економії енергії і уникнення помилкових натискань.

Популярні новини зараз

На місяць економити 5 тисяч на опаленні: експерти знайшли спосіб скоротити витрати на комуналку

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Втім, найцікавіше – це третій режим, який представляє собою аналог ігрових консолей-розкладачок на кшталт Nintendo 3DS. У цьому випадку один екран буде використовуватися для управління, а другий – для відображення ігри, відео або іншого контента.

Якщо ж розгорнути обидва екрана з ландшафтного в портретне положення, то на них можна вивести відразу два робочих стола, два відкритих в браузері сайта, кілька різних додатків або книжковий розворот при читанні електронних книг.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про наближення літаючої автівки