Samsung планує впровадити Samsung Pay на телефони інших виробників.

Поки що додаток доступний тільки в телефонах від Samsung. Компанія навіть імпортувала сервіс бюджетні варіанти телефонів, такі як серія Galaxy J у вигляді Samsung Pay Mini - версія з обмеженими функціями.

Відкриття Samsung Pay на інших телефонах може призвести до того, що Samsung стане великим гравцем глобального ринку мобільних платежів, вартість якого оцінюється в 780 мільярдів доларів і мільйонами користувачів по всьому світу.

Для роботи на інших телефонах виробникам доведеться створювати їх за допомогою технології магнітної захищеної передачі (MST), але багато телефонів вже мають таку сумісність.

Популярні новини зараз
Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети У росії відправили на війну сліпого на одне око 59-річного хірурга з онкологією: у військкоматі визнали придатним Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Раніше в цьому році було підраховано, що 34 мільйони людей використовують Samsung Pay, що менше, ніж у Apple Pay, але більше з 86 мільйонів користувачів, і 24 мільйони користувачів Android Pay.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американці оцінили Lanos.