Керівництво корпорації Google повідомило, що планує масштабне оновлення сервісу хмарного зберігання даних Google Drive. Перш за все, його перейменують на Google One, а він, у свою чергу, отримає ряд додаткових переваг. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Протягом найближчих кількох місяців усі платні клієнтські тарифні плани Google Drive, крім бізнес-тарифів Suite G, оновлять Google One. Варто зазначити, що базові тарифні плани будуть такі: 100 ГБ за 1,99 дол. (близько 52 грн), 200 ГБ за 2,99 дол. (близько 78 грн), 2 ТБ за 9,99 дол. (близько 262 грн) за місяць. Також компанія вирішила відмовитися від підписки на 1 ТБ.

Одним з основних нововведень стане можливість ділитися простором у хмарному сховищі з іншими членами сім'ї, однак у групу можна включити лише до 5 осіб. Крім цього, користувачі нових тарифів отримають підтримку від фахівців Google, завдяки якій зможуть розібратися з продуктами корпорації та додатковими налаштуваннями. Також користувачі отримають додаткові переваги, наприклад, знижки на послуги, кредит у Google Play тощо.

Менеджер Google One Брендон Беджер пояснив, що нові тарифи формувалися з урахуванням вимог сучасних користувачів.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

У столиці випав з вікна малолітній син відомої продюсерки: селфі ціною в життя

Показати ще

Нагадаємо, компанія Lenovo запатентувала "гібридний ноутбук", оснащений дисплеєм-розкладачкою, схожим на концепт Razer Project Valerie, прототип якого вкрали на презентації.

У залежності від потреб користувача, такий ноутбук може представляти собою компактний лептоп для роботи з текстом і онлайн-ресурсами, або ж широкоформатний пристрій для ігор і перегляду відео.

Дисплейний блок містить відразу три однакових за розмірами OLED-панелі. У складеному стані зображення виводиться на центральну панель, а в разі необхідності можна розгорнути ще дві додаткові панелі з боків і налаштувати їх кут відображення.

Судячи з опису патенту, бічні панелі можна розташувати під невеликим кутом до основної, отримавши таким чином подобу вигнутого монітора, що забезпечує ефект присутності.

Також у компанії відзначили, що схема "потрійна розкладачка" може використовуватися і для інших мобільних пристроїв, включаючи планшети і смартфони.

Дивіться сюжет про сервіси

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", iOS і Android знайшли гідну заміну.