Розробники Shadow of the Tomb Raider випустили десятихвилинний відрізок ігрового процесу, демонструє поселення Пайтити, яка за сюжетом гри вважається як "найбільша локація-хаб в історії серії". Невелику екскурсію провів директор по оповіданню Джейсон Дозоис.

Ігровий процес очікуваного проекту:

Ось найцікавіші подробиці:

- Локація під назвою Пайтити розділена на кілька районів, є ринок, храмовий квартал і так далі;

Популярні новини зараз

Слуга народу впав у дитинство в Раді перед носом Разумкова: заняття завадило "вершити долю" країни

Кайлі Дженнер приміряла небезпечне міні і вразила неприродною фігурою

Головне за день суботи 18 січня: смуток Богдана, пряник Зеленського, кінець контрабанді та незаконній вирубці лісів

"Солдати без розпізнавальних знаків": Одесу сполохала колона військової техніки в місті

Показати ще

- навколо поселення маса гробниць, які можна і потрібно досліджувати

- корінні жителі Пайтити можуть давати побічні завдання і ділитися корисною інформацією, а також цінні нагороди

- на ринку можна торгувати з місцевими, що робить гру набагато краще

- розробники передбачили окремі рівні складності для пазлів, боїв і елементів дослідження, щоб гра привернула аудиторію різного віку.

Реліз гри відбудеться 14 вересня на PC, Xbox One і PS4. Варто нагадати, що це фінальна частина історії про молоду розкрадачки гробниць.

Нагадаємо, за аналогією з "солодкими" назвами версій ОС Android, таких як лимонний пиріг або льодяник, компанія Google використовує в якості кодових назв своїх смартфонів Pixel назви різних видів риб. Останні витоку вказують на те, що Google Pixel 3 і Pixel 3 XL будуть називатися Blueline і Crosshatch.

Як повідомляв Знай.uа, Ларрі Пейдж, який є одним із засновників Google, планує інвестувати в майбутнє літальних авто. Пейдж впевнений, що через кілька років літаючі таксі заповнять цей світ.

Також Знай.uа писав, аналітики впевнені, що до 2022 року на ігровому ринку більше не буде фізичних носіїв, таких як диски та флешки. Це означало б, що Xbox та PlayStation 5 можуть не підтримувати диски, і навіть не отримати разьем для них. Для багатьох геймерів це погана новина. Любителі старих ігор просто не зможуть пройти ще раз ігри у новому форматі на новій консолі, якщо диски просто не будуть підтримуватися.