Після того, як Galaxy S9 не зміг виправдати очікування компанії, а Samsung сподівається, що Galaxy Note 9 є одним з кращих телефонів Android, доступних в 2018 році. Однак в мережі з'явилися повідомлення про апаратний дефект, в якому світло проникає крізь екран дисплея на смартфонах Galaxy Note 9.

Вперше виявлена проблема описана як розрив між краєм дисплея і рамкою, де проходить тонка лінія світла.

Колишній розробник Пол Фідальго повідомив, що він п'ять разів змінював свій флагман від компанії, перш ніж зміг знайти смартфон, у якого не було проблеми. Варто також відзначити, що багато власників Note 9 не відчувають цієї проблеми.

Але, незважаючи на те, що помилка не впливає на фактичну функціональність телефону, кілька користувачів сказали, що як тільки вони бачать, що світло просочується в бік дисплея, вони не можуть його не помічати. Кілька людей зазначили, що це було звичайне явище на телефонах Samsung з моменту появи вигнутого дисплея, але такі неприємності не повинні бути нормою, коли компанія хоче стягувати 1000 доларів за смартфон. Та й взагалі, це ні разу не норма, якщо телефон починає розсипатися на руках. Це говорить про погану якість збірки, що неприпустимо для флагманів компанії, яка претендує на лідерство на ринку смартфонів в усьому світі.

Популярні новини зараз
Регіна Тодоренко, яка народжувала при 3-річному синові, згадала, як зважилася на це вдома: "Це небезпечно" Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі" Колишня Потапа Ірина Горова в ефектній сукні розповіла про дорослі захоплення родом із дитинства: "Наповнює мою дівчинку" Пропагандист Соловйов натякнув ЗСУ на нові цілі: розчарувався у "другій армії"
Показати ще

Нагадаємо, що американська компанія Apple у вересні представить три нові моделі iPhone, які зовні будуть схожими на iPhone X, але з деякими зовнішніми відмінностями. Це стосується і бюджетної версії.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", WhatsApp messenger являє з себе найпопулярніший засіб для спілкування в інтернеті, якими користується 1,5 млрд людей по всьому світу. Навіть Telegram на даний момент не здатний змагатися з цим месенджером.

Також "Знай.uа" писав, що засновник сервісу Telegram Павло Дуров на своїй сторінці пояснив причини співпраці компанії зі спецслужбами і урядами країн. Нагадаємо, що 28 серпня Telegram змінив політику конфіденційності, викликавши негативну емоцію у користувачів.