Щось пішло не так! NASA згортає марсіанські проекти

поділитись
Колонізація переноситься на невизначений термін

Після висадки робототехніки на Марс, питання колонізації Червоної планети є одним з найбільш обговорюваних. Про свої марсіанські плани заявило вже кілька держав. Однак, сьогоднішня заява NASA руйнує цю оптимістичну картину. Космічне агентство повідомляє, що грошей на марсіанські експедиції у нього немає. А це означає, що космічну одіссею доведеться відкласти на невизначений термін. Як повідомляють російські ЗМІ, основною проблемою, що вимагає серйозних вкладень, як і раніше залишається технічне рішення для посадки на поверхню планети.

Агентство NASA в останні роки активно розмірковувала про те, що відправка людини на Марс – це одна з першорядних завдань. Фахівці агентства навіть розробили певний покроковий план досягнення цієї мети і почали його реалізацію. Але в підсумку все вперлося у фінансування, якого вічно не вистачає. Керівник відділу пілотованих польотів людини в космос Вільям Герстенмайер виступив із заявою, що NASA не може собі дозволити продовження цієї програми при поточному розмірі бюджету.

Останнім часом NASA вклала величезні кошти в розробку ракети SLS і космічного апарату Orion. Як результат агентство навіть ще не приступало до розробки засобів посадки і зльоту з поверхні Марса. Герстенмайер зізнався, що плани щодо Марса доведеться перенести на невизначений термін. А поки агентство NASA зосередиться на більш реальних місіях. Наприклад, на подальшому дослідженні Місяця. У цей же самий час Ілон Маск обіцяє вже восени оприлюднити свої подальші плани щодо Марса. Може бути, хоч він порадує нас новинами.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про марсианські війни

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
Марс, бюджет, колонізація
Російські компанії зазнають нечуваних збитків через спроби влади заблокувати Telegram
0
0
06:23 27.04.2018
На зміну додатком прийде дещо крутіше
0
0
05:23 27.04.2018
Трасу планують відкрити до початку престижної виставки Expo 2020
0
0
00:22 27.04.2018
Жуйці знайшли оригінальне застосування
0
0
16:45 26.04.2018
Незвичайне відео показали в мережі
0
0
16:07 26.04.2018