Популярна дитяча онлайн-ігрова платформа Roblox була затаврована як "шпарина педофіла" після того, як діти під час гри почали отримувати від незнайомців повідомлення інтимного характеру.

Такі повідомлення приходили дітям 9-10 років з Австралії, інформує портал News.com.au. Переписку дітей з педофілом виявили батьки.

Так, Кайла Бейлі, котра мешкає зі своєю дев'ятирічною дочкою в Перта, була шокована, коли перевірила аккаунт дівчинки і знайшла переписку з невідомим чоловіком. Той запитував дитину, як вона провела вихідні. У відповідь дівчинка написав, що відвідувала батька. Невідомий заявив, що не вірить в це і що насправді вона всю ніч займалася оральним сексом.

Бейлі розповіла, що після цього їй довелося пояснити дочці, що спілкування з незнайомцями може бути небезпечно навіть через комп'ютер.Аналогічна історія сталася ще в одній австралійській сім'ї. Шеннон Мітчелл з Сіднея помітила, що її десятирічна донька почала вживати вульгарні слова. Після довгих розпитувань дівчинка зізналася, що бере міцні слівця з Roblox.

Координатор відділення австралійської федеральної поліції "Зниклі без вісти і згвалтовані діти", Джейн Кросслінг каже, що злочинці часто використовують "недоторканність приватного життя і анонімність Інтернету" для пошуку своїх майбутніх жертв.

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

За її словами, у подібних випадках, як в історії з Roblox, батькам потрібно зробити скріншоти чату і профілю користувача, перш ніж блокувати його, і зв'язатися з поліцією.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні Верховна Рада має намір ухвалити ключовий законопроект, який регулюватиме відповідальність збоченців за скривджених дітей.