Штучний інтелект популярної соцмережі Facebook створив власну мову без втручань програмістів. Під час оновлень чат-ботів спеціалісти помітили дивну активність мережі.

Про це повідомляє TheNextWeb.

За словами спеціалістів, у ході чергових покращень вони помітили нову мову у діалогах чат-ботів. Боти вели "розмову" між собою, щоб покращити навички комунікації. Проте якоїсь миті нейромережа відійшла від запрограмованого сценарію, та між ботами зав’язався діалог новою мовою, яку вони створили без втручання людей.

Крім того, фахівці помітили, що боти навчилися "лукавити": вони постійно ухилялися від заданих програм та навіть почали симулювати цікавість до якоїсь певної теми для подальшого використання її у діалозі.

За словами дослідників, людей їм не наздогнати, проте для машин це вже великий прогрес.

Популярні новини зараз
"Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", штучний інтелект Facebook зчитуватиме емоції користувачів, аналізуючи швидкість набору тексту та використання різних смайлів.