У минулому році програмне забезпечення Sony Flow Machine випустило свою першу композицію, схожу стилем музики на групу The Beatles. І хоча музика була створена з допомогою штучного інтелекту, слова до пісні написала людина.

Співачка Тарін Саутерн об'єднала зусилля зі стартапом Amper, який розробляє "музичний" штучний інтелект.

Музика для пісень співачки створювалася з нуля. В алгоритм створення були введені лише параметри ритму і швидкості музики.

Виходячи із зростаючих тенденцій ШІ, використання програмного алгоритму в музиці через пару років перестане бути оригінальною ідеєю.

Популярні новини зараз
ПриватБанк змінив правила грошових переказів Тарифи на водопостачання затвердили остаточно: які суми в платіжках побачать українці Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що теорію старіння мозку науково спростували.