Через кілька днів після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що штучний інтелект (ШІ) був найбільшим ризиком, Facebook закрив одну з своїх систем ШІ після того, як чатботи почали говорити на своїй рідній мові, ігноруючи надані коди.

"ШІ не починав ламати комп'ютери по всьому світу або щось в цьому роді, але він припинив використовувати англійську і почав використовувати мову, яку він створив", - наголошується в звіті.

Спочатку агенти ШІ використовували англійську для спілкування один з одним, але пізніше створили нову мову, який могли б зрозуміти тільки системи ШІ.

Це призвело до того, що дослідники Facebook закрили системи ШІ, а потім змусили їх говорити один з одним тільки по-англійськи.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Показати ще

Незабаром боти почали відхилятися від сценаріїв норм і почали спілкуватися на абсолютно новому мовою, який вони створили без людського вкладу, повідомляють ЗМІ.

"Вивчивши переговори, боти покладалися на машинне навчання і просунуті стратегії в спробі поліпшити результати цих переговорів", - йдеться в доповіді.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що google виправила свій косяк.