Швидко розряджається телефон: знайдені головні вороги батареї

поділитись
Тепер ваш телефон буде "жити" довше

Практично кожен користувач смартфона стикається з тим, що його гаджет часом розряджається дуже швидко.

 

Загальноприйнято вважати, що це відбувається у початківців користувачів. Однак не секрет, що і набили руку в цій справі люди виявляють, що їх смартфон розряджається дуже швидко.

 

 

Експерти проаналізувала ситуацію і назвала основних причин, чому це відбувається.

 

По-перше, швидкий розряд батареї провокує яскравість екрану гаджета. Для оптимізації зарядки акумулятора, необхідно використовувати автояскравість.

Крім того, живі шпалери, встановлені на смартфоні, збільшують навантаження на графічний прискорювач, у зв'язку з чим розряджається швидше, а працює набагато повільніше.

 

 

Також певну навантаження для гаджета створює функція "Автоповорот екрану". Рекомендується, щоб зайвий раз не витрачати заряд, вибрати одне положення екрану.

 

Дуже сильно заряд телефону витрачає мережу стільникового оператора. Гаджет, підключений до 3G і Bluetooth, розряджається значно швидше, ніж той, який не ловить мережу мобільного оператора і підключений до Wi-Fi.

 

 

Не менш швидко може розрядити акумулятор смартфона фонова робота встановлених додатків. Щоб уникнути цієї проблеми, варто включити авіарежім. Це скоротить розряд батареї до мінімуму.

 

Також, на думку експертів, швидко розряджає акумулятор низька температура повітря на вулиці. Якщо вам терміново потрібно зателефонувати, краще зайти в якесь тепле приміщення, це дозволить довше зберегти заряд вашого смартфона.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Нейромережа зламає ваш телефон за лічені секунди.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
смартфон, телефон, флагман
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
Сьогодні ви дізнаєтеся про новинки ігрової індустрії, які прикрасять домашній вечір і міські поїздки.
0
0
19:45 26.05.2018
Youtube дозволить пересилати повідомлення
0
0
18:38 26.05.2018
Друге місце в десятці найдорожчих компаній за версією Forbes дісталося Google, яка за рік подорожчала відразу на 30 % і оцінюється в $132,1 млрд
0
0
12:36 26.05.2018
Геймери знайшли купу прихованих карт
0
0
20:17 25.05.2018
Apple знову вийшла сухою з води
0
0
19:56 25.05.2018