18-річна дівчина загинула, коли під час телефонної розмови вибухнув її смартфон. Пригода сталася в штаті Одиша.

Розуму Орам підключила смартфон до зарядного пристрою і зателефонувала Тоді ж пристрій і вибухнуло. Постраждалу госпіталізували з травмами руки, груди і ноги. В лікарні дівчина померла.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що починаючи з понеділка, 19 березня, популярна служба таксі Über на час припинила тестування самоврядних машин в Сан-Франциско, Фініксі, Піттсбурзі і Торонто через зіткнення одного з автомобілів в Арізоні з велосипедисткою, яка перетинала дорогу.

Варто відзначити, що в результаті дорожньо-транспортної пригоди жінка померла в лікарні від отриманих травм. Про це повідомляє місцевий канал ABC15.

Згідно з даними співробітників поліції, під час аварії за кермом автомобіля Über знаходився чоловік, при цьому машина була в режимі "автопілоту". У той же час, за правилами тестування, в позаштатних ситуаціях людина повинна вчасно брати контроль над транспортним засобом. Також наголошується, що інших пасажирів в транспорті не було.

Як повідомляють американські ЗМІ, інцидент зі смертельним наслідком стався цієї ночі. У свою чергу глава Über Дару Хосровшахи (Dara Khosrowshahi) приніс співчуття близьким загиблої і призупинив тестування самоврядних машин.