Компанія Google оголосила про початок розповсюдження нової версії додатка Google Photos для Android, яка підтримує сервіс Google Lens. До цього сервіс Google Lens, заснований на технології машинного зору і штучного інтелекту, був доступний тільки для смартфонів Google Pixel від творців Android.

Тепер користувачі будь-яких смартфонів на базі Android за допомогою камери смартфона зможуть отримувати інформацію про предмети й об'єкти навколишнього світу.

Також за допомогою Google Lens можна створювати нові контакти шляхом сканування візитки або підключатися до публічної мережі Wi-Fi в кафе, відсканувавши табличку з логіном та паролем.

У свою чергу компанія зазначає, що Lens поширюватися хвилеподібно, а терміни його доступності будуть відрізнятися в залежності від регіону та оператора зв'язку.

Google анонсувала доступність сервісу Google Lens на всіх смартфонах з Android і iOS ще на виставці MWC 2018, але тоді змовчала про терміни випуску оновлення.

Коли Google Lens отримають користувачі iOS поки невідомо. Зазвичай оновлення програмного забезпечення Google на конкуруючій платформі виходять тільки за кілька місяців, а іноді очікування може тривати до декількох років у зв'язку з величезною різницею між принципами роботи Android і iOS.

Раніше компанія заявила про припинення підтримки проекту доповненої реальності Tango, який дозволяє запускати програми з елементами доповненої реальності на Android-пристроях з 1 березня 2018 року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в прошивках десятків моделей китайських смартфонів фахівці з безпеки виявили шкідливу програму Android.Triada.231. Кількість заражених моделей перевищує 40.