Багато користувачів стикалися з проблемою поганого сигналу GPS в густонаселеній місцевості. Крім того, похибки, які сьогодні дає GPS становлять від 3 до 5 метрів. Це значно ускладнює, наприклад, орієнтацію всередині будівель. Також, значною перешкодою для отримання сигналу є його відображення від великих будівель. Проте, Компанія Broadcom обіцяє незабаром порадувати користувачів новим надточним чіпом.

Пристрій зможе визначати місцезнаходження з точністю до 30 сантиметрів, повідомляє Verge. Фахівці вже назвали новий винахід проривом в області геолокації. Виробник заявляє, що 30 нових супутників будуть забезпечувати безперебійну роботу пристрою і вже чекають свого запуску.

Компанія Broadcom оголосила, що нові чіпи почнуть з'являтися на деяких смартфонах в наступному році. Однак за даними ABI Research, найбільшим виробником GPS-чіпів залишається Qualcomm, і оскільки Qualcomm поставляє модеми для більшості основних телефонів, у тому числі для iPhone — новий чіп навряд чи з'явиться в смартфонах Apple в майбутньому році.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про перший автоматизований збір врожаю в Англії

Популярні новини зараз

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Показати ще