З борту транспортника C-130 Hercules були успішно запущені безпілотні військові дрони.

Про це повідомляє видання "Обозреватель". Американське військове відомство проводило дані випробування в рамках програми Gremlins ("Гремліни"). Кожен такий безпілотний апарат розрахований на проведення, як мінімум, двох десятків подібних місій.

Вигода від використання бойових дронів полягає в їх масовості та дешевизні. Один військово-транспортний літак США може нести в собі безліч таких дронов. Багаторазові безпілотники стартують прямо в польоті. Вони наносять удари по противнику, а потім повертаються на борт літака-носія.

Про випробування в США іншого типу бойових безпілотників - Predator - це відео:

Всього одна доба потрібна для того, щоб підготувати такі дрони до виконання наступного бойового завдання. Військові США обіцяють, що "Гремліни" будуть поставлені на озброєння не пізніше 2030 року.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" кораблі Російської Федерації спішно покидають сирійський порт Тартус. Вони побоюються раптового ракетного удару з повітря, анонсованого президентом США Дональдом Трампом напередодні.

Про те, куди переміщається з Сирії військовий флот росіян, поки що не повідомлялося. Американська ударна група має прибути до сирійських берегів через кілька днів.