Sony любить випускати ігрову консоль PlayStation 4 на замовлення для святкування ювілею культових ігор. Але цього разу компанія показала червоний PS4 Pro, який доступний при замовленні гри Spider-Man. Консоль такий розмальовки отримала назву "Amazing Red", і на ньому величезний логотип людину-павука.

Спеціальний контролер прекрасно відповідає колірній гамі консолі. Попередні замовлення для обмеженого випуску пакета Spider-Man PS4 Pro оцінюється в 399 доларів, а старти продажу почнуться вже з 7 вересня.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що на ринку ПК спостерігається зростання, який був помічений вперше за 6 років, це не привід для радості. Тепер навіть жорсткі диски відходять у минуле до дискети та CD-дисків.

Компанія Western Digital повідомила про намір закрити один із заводів по виробництву HDD в Малайзії: точніше, Petaling Jaya.

Як повідомляв Знай.uа, месенджер Facebook частково об'єднається з Instagram. Тобто користувачі Facebook Messenger побачать у своїх контактах друзів з Instagram. Про це повідомляє TechCrunch.

Майбутнє нововведення на даний момент вже тестується серед обмеженого числа користувачів, проте вже сприймається в багнети тими, хто має велике число передплатників в Instagram.

Також Знай.uа писав, що Компанії Microsoft і Walmart уклали договір про п'ятирічний стратегічне партнерство в сфері технологій і торгівлі. Все це зроблено заради конкуренцію з Amazon, який протягом декількох років домінує на ринку продажів. Не секрет, що Walmart і Microsoft є найбільшими конкурентами Amazon. Завдяки спільним зусиллям і різним сферам діяльності, компанії планують зрушити Amazon з лідерів на ринку.

Microsoft може разом з Walmart використовувати масштабування рітейлу для реалізації проекту магазину без продавців, аналогічного Amazon Go. Про переговори між Walmart і Microsoft у сфері запуску магазинів без продавців стало відомо ще в середині червня, і тільки зараз договір був підписаний.