Співзасновник корпорації Apple Стів Возняк розповів журналістам у китайській провінції Дунгуань, чому iPhone мають таку високу ціну.

За інформацією C-Net, Возняк вважає, що Apple робить ставку на надійність та безпечність своїх гаджетів, тому покупці платять шалені гроші за її продукцію. Однак нічого революційного, за словами Воза, компанія з Купертіно сьогодні не виготовляє.

"Я завжди вважав, що Apple повинна бути революційною, захоплюючою. Думка про те, що iPhone є просто надійним, мене пригнічує", - зазначив співзасновник Apple.

Воз також додав, що успіхи Apple пов'язані з любов'ю людства до цього бренду, і ніяка ціна, на його думку, не змусить фанатів iPhone відмовитись від них.

Популярні новини зараз
Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", презентація iPhone 8 відбудеться своєчасно, попри поширені у соцмережах чутки про затримки у корпорації Apple.