Для Samsung смартфони Samsung А-серії є ледве чи не головним джерелом доходів із-за великої популярності і доступності для всіх. Зовсім недавно компанія випустила новий Samsung Galaxy A8.

По суті, він є спрощеною версією торішнього флагмана S8 (а у випадку з A8 + це, відповідно, спрощена версія S8 +). Враховуючи те, що новий флагман Galaxy S9 тільки з'явився і нововведень у порівнянні з S8 в ньому не так вже й багато, можна констатувати, що і A8 ще дуже актуальне.

Тут немає вигнутого екрану, а саме цей момент досі відштовхує частина користувачів, які скаржаться на зайві натискання та інші ергономічні незручності.

З головних відмінностей - корпус не такий тонкий, як у "старшого брата", так і камера знімає гірше.

А в іншому це досить щільно "упакований" смартфон, можливостей якого вистачить пересічному користувачеві з головою. Якщо, звичайно, можливості гаманця дозволять придбати Samsung Galaxy A8, вартість якого (від 14 тис. грн) перевершує вартість топових моделей деяких конкурентів Samsung.

Але в той же час, ця ціна майже вдвічі нижче, ніж у Galaxy S8. Тобто якщо ви все ж хочете відчути всю міць корейських технологій, але при цьому пристойно заощадити, то A8 може виявитися відмінним вибором.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Компанія Apple в наступному році, як очікується, змінить дизайн трьох моделей iPhone, позбавивши їх від чорного модуля у верхній частині дисплея, яка здивувала користувачів в 2017 році.

"Apple вирішила відмовитися з наступного року від цього модуля і вже почала обговорювати технічні деталі з постачальниками комплектуючих", - повідомляють закордонні джерела.