Чим комфортніше і розслабленішою ви почуваєте себе на тому чи іншому майданчику, тим легше ви можете стати здобиччю шахраїв. І ваш Facebook не є винятком. Хакери маскують свої дії під звичними для нас інтерфейсами. І вірус, що гуляє останні дні Facebook яскраве тому підтвердження. Однак, навіть якщо зараза проникла в ваш комп'ютер, не панікуйте. Нічого непоправного в цьому немає. Як повідомляє politeka, фахівці розробили низку рекомендацій для осіб, постраждалих від вірусу.

Хакери розсилають користувачам файл video_9504.zip. Цифри можуть відрізнятися, але принцип дії вірусу від цього не змінюється. Якщо відкрити його, почнеться завантаження програми. Після чого на моніторі з'явиться такий значок, як у відеоканалу на YouTube. Якщо натиснути на нього, шахраї негайно отримають доступ до особистих даних користувача. Після цього хакери будуть розсилати заражені файли всьому списку ваших друзів в соцмережі від його імені.

Якщо ж ви все таки відкрили повідомлення і завантажили файл, видалити шкідливу програму з комп'ютера. Для цього треба зайти: "Панель управління" — "Програми" — "Видалення програм". Після цього перевірте і почистіть пристрій за допомогою антивірусної програми. Після цього потрібно змінити пароль на Facebook і встановити двофакторну аутентифікацію.

Популярні новини зараз

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

У Путіна "впав" Кремль

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

Для цього зайдіть в меню "Налаштування", розділ "Безпека та авторизація". Тоді хакери не зможуть потрапити на вашу сторінку без підтвердження з допомогою SMS.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про бабцю, яка пограбувала пенсійний фонд