Споживачі у всьому світі все частіше бачать вигоду у купівлі смартфона з рук, передає The WSJ з посиланням на доповідь BayStreet Research. В майбутньому така тенденція може призвести до збитків для ринку нових пристроїв, позбавивши їх виробників неабиякої частки виручки.

Це пов'язано з ідеологічною близькістю смартфонів і автомобілів, пояснює Шон Клеланд, топ-менеджер дистриб'ютора B-Stock Solutions Inc. "Безумовно, я хочу водити Mercedes, але я волію почекати пару років, щоб купити цікавить мене модель дешевше", — робить приклад Шон.

Раніше, продовжує він, майже всі смартфони, колишні у вживанні, але повернулися на ринки як відновлені, знаходили притулок в Африці, Індії та інших країнах. Сьогодні майже всі апарати розкуповують більшість країн. Очевидно, сучасні споживачі бачать в б/у-смартфонах те, чого не можуть розгледіти в нових.

Популярні новини зараз

Продовження Covid-сертифіката двома способами: у МОЗ дали річну гарантію українцям

Олександр Усик на очах у Ломаченка розправився з Ентоні Джошуа: британець був у шоці весь поєдинок

Зеленський після замаху на Шефіра посилив охорону: поліція переходить на особливий режим роботи

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Показати ще

Незважаючи на старання виробників, що прагнуть до реалізації найбільш інноваційних ідей, особливу влада сьогодні мають відновлені смартфони. “Відновлені смартфони представляють найдинамічніший сегмент ринку, — стверджують дослідники Counterpoint. — Так, на 10 нових апаратів доводиться як мінімум один відновлений".

Раніше повідомлялося, що американські фахівці від організації Asymco провели дослідження, в результаті якого з'ясували максимальний термін служби смартфонів iPhone.

Таким чином, у своїй роботі експерти проаналізували дані про продані і зламаних iPhone за весь час. У результаті з'ясувалося, що з понад двох мільярдів проданих телефонів Apple вийшли з ладу або не експлуатуються 750 мільйонів примірників.

Крім того, за підрахунками фахівців виявилося, що в середньому термін служби iPhone становить чотири роки. Це підтвердило і опитування, яке провели серед власників смартфонів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple здивує фанатів иновационной розробкою.