Споживачі у всьому світі все частіше бачать вигоду у купівлі смартфона з рук, передає The WSJ з посиланням на доповідь BayStreet Research. В майбутньому така тенденція може призвести до збитків для ринку нових пристроїв, позбавивши їх виробників неабиякої частки виручки.

Це пов'язано з ідеологічною близькістю смартфонів і автомобілів, пояснює Шон Клеланд, топ-менеджер дистриб'ютора B-Stock Solutions Inc. "Безумовно, я хочу водити Mercedes, але я волію почекати пару років, щоб купити цікавить мене модель дешевше", — робить приклад Шон.

Раніше, продовжує він, майже всі смартфони, колишні у вживанні, але повернулися на ринки як відновлені, знаходили притулок в Африці, Індії та інших країнах. Сьогодні майже всі апарати розкуповують більшість країн. Очевидно, сучасні споживачі бачать в б/у-смартфонах те, чого не можуть розгледіти в нових.

Популярні новини зараз
Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта" "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Незважаючи на старання виробників, що прагнуть до реалізації найбільш інноваційних ідей, особливу влада сьогодні мають відновлені смартфони. “Відновлені смартфони представляють найдинамічніший сегмент ринку, — стверджують дослідники Counterpoint. — Так, на 10 нових апаратів доводиться як мінімум один відновлений".

Раніше повідомлялося, що американські фахівці від організації Asymco провели дослідження, в результаті якого з'ясували максимальний термін служби смартфонів iPhone.

Таким чином, у своїй роботі експерти проаналізували дані про продані і зламаних iPhone за весь час. У результаті з'ясувалося, що з понад двох мільярдів проданих телефонів Apple вийшли з ладу або не експлуатуються 750 мільйонів примірників.

Крім того, за підрахунками фахівців виявилося, що в середньому термін служби iPhone становить чотири роки. Це підтвердило і опитування, яке провели серед власників смартфонів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple здивує фанатів иновационной розробкою.