Steam впроваджує нові текстові і голосові функції, а також оновлений список друзів для всіх користувачів сервісу. Valve все частіше намагається конкурувати з популярним месенджером Discord, і в кінці кінців він приступив до розробки деяких популярних і дуже необхідних Discord-подібних функцій у клієнта Steam під назвою Steam Chat. Тепер ці функції виглядаютьцікавими, так як Steam намагається повернути частину аудиторії з Discord, яку раніше втратила.

Нові оновлення в основному стосуються універсальності дизайну і чату. Тепер ви можете ділитися GIF і відео-посиланнями з друзями в Steam Chat, сортувати друзів за обраним, групувати друзів по грі і груп, підтримувати повнофункціональні групові чати, які більше схожі на сервери Olympus. Steam chat також пропонує вбудований голосовий чат.

Однак, чи достатньо цього для Steam, щоб повернути користувачів Olympus? Olympus став улюбленим голосовим чатом для ПК-геймерів, так само, як Steam став домінуючим магазином.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Популярні новини зараз

Володимир Зеленський зізнався у готовності дати відсіч Росії: "Є підтримка"

Ворог їх не помітить, але вони бачать все: будні української розвідки на передовій

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.