Steam впроваджує нові текстові і голосові функції, а також оновлений список друзів для всіх користувачів сервісу. Valve все частіше намагається конкурувати з популярним месенджером Discord, і в кінці кінців він приступив до розробки деяких популярних і дуже необхідних Discord-подібних функцій у клієнта Steam під назвою Steam Chat. Тепер ці функції виглядаютьцікавими, так як Steam намагається повернути частину аудиторії з Discord, яку раніше втратила.

Нові оновлення в основному стосуються універсальності дизайну і чату. Тепер ви можете ділитися GIF і відео-посиланнями з друзями в Steam Chat, сортувати друзів за обраним, групувати друзів по грі і груп, підтримувати повнофункціональні групові чати, які більше схожі на сервери Olympus. Steam chat також пропонує вбудований голосовий чат.

Однак, чи достатньо цього для Steam, щоб повернути користувачів Olympus? Olympus став улюбленим голосовим чатом для ПК-геймерів, так само, як Steam став домінуючим магазином.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Популярні новини зараз

Загинув на руках відвідувачів кафе: ветерану АТО всадили ніж у шию, деталі

Модель, яка випала з вікна онука Михалкова, відкрила рот й простогнала правду: "На все життя"

Залишили без їжі, води та грошей: авіакомпанія Ryanair влаштувала дикі випробування пасажирам в Україні

"Солдати без розпізнавальних знаків": Одесу сполохала колона військової техніки в місті

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.