Стів Джобс - людина, яку багато хто називає генієм. Засновник компанії Apple, і один з батьків сучасної електронної індустрії. На жаль, він загинув у віці 56 років, в 2011 році. Але, за свою, досить велику і яскраву кар'єру, він зумів створити кілька дивовижних речей для того часу. Але завдяки чому, Стіва Джобса можна запам'ятати крім творіння iPhone. Ми зібрали досить багато цікавих фактів з життя геніальної людини.

Стів Джобс: цікаві факти

У Стіва Джобса є Сирійські коріння. Його батька звуть Абдулфаттах Джандалі.

Стів Джобс має сестру, про яку дізнався тільки будучи дорослою людиною. А найцікавіше, що вона досить відома письменниця Мона Сімпсон. Це прекрасний приклад вдалих генів, адже обидві дитини домоглися успіхів, в абсолютно різних областях.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Стів Джобс був прийомною дитиною. Він з'явився у своїх біологічних батьків, коли ті були студентами. Вони сумнівалися в своїй готовності виховувати хлопчика, тому віддали його на усиновлення, але з однією умовою: батьки повинні мати вищу освіту. Нові батьки Стіва збрехали про наявність її у них і коли обман був розкритий, дитину хотіли забрати. Але за умови, що хлопчик обов'язково буде вчитися в коледжі, він все-таки залишився у них.

Стів Джобс не визнавав свою першу дитину. І говорив, що він безплідний.

Стів не їв м'ясо. Зате їв рибу і вегетаріанські продукти.

Джобс нерідко думав про те, щоб піти в храм і стати ченцем. До речі, весілля Стіва проводив буддистський монах.

Стів Джобс пробував ЛСД. Про свій досвід він говорив наступне: "одна з двох або трьох найбільш важливих речей, які він зробив у своєму житті".

Джобс відрізнявся впевненістю і талантом з самого дитинства. Про це говорить одна дуже цікава історія. Коли Стіву було всього 12 років, йому не вистачало деяких деталей і він, не довго думаючи, зателефонував одному з творців компанії Hewlett-Packard і попросив про допомогу: "Мене звуть Стів Джобс, і я хотів би знати, чи є у Вас запасні частини, які я міг би використовувати для збирання лічильника частоти ". Вільям Хьюлетт був настільки здивований, що не просто дав деталі хлопчикові, але і запросив його попрацювати влітку в компанії.

Стів Джобс є в Книзі рекордів Гіннеса. І не завдяки величезним доходам, або продажу свого творіння. А, як директор з найменшою зарплатою. За документами, вона становила всього 1 долар на рік.

У 1983 році Стів Джобс зробив все можливе, щоб переманити Джона Скаллі з Пепсі в Apple. Але, для самого Джобса це нічим хорошим не закінчилося. Через конфлікт між ними, його усунули від керівництва Apple.

Стів дуже любив класичну музику, The Beatles і Барбару Стрейзанд. Він неодноразово відвідував концерти.

На автомобілі Джобса не було номерних знаків. І він любив паркуватися на місцях для інвалідів.

Більше 90 людей, що працюють в Apple, ніколи не бачили Стіва Джобса.

Стів купив Pixar за 10млн. доларів, а перепродав за 7.5.

У Джобса величезна нога - 48 розмір.

Стів Джобс став одним з наймолодших мільйонерів в історії. Все завдяки Apple II, який був представлений, коли Стіву було всього 25 років. Величезна популярність цього комп'ютера і зробила його одним з найбагатших в той час.

Джобса кілька разів називали самим ненависним директором в пресі.

29 серпня 2008 року в новинах Bloomberg з'явився некролог Стівена Джобса. У ньому було аж 17 сторінок. Помилку швидко виявили і усунули.