Німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона.

Новинка отримала назву eZelleron, а можливості його як мінімум вражають. Він здатний заряджати не тільки смартфони, але і ноутбуки та планшети завдяки своїй потужності.

Прототип такого пристрою виготовлений і успішно працює, але масового виробництва акумуляторів поки що немає. В автомобільному секторі можна також використовувати такі джерела струму. Такий девайс стане в нагоді мандрівникам і любителям жити в лісі. Новинка має безліч портів для всіляких девайсів. Швидше за все, після запуску в масове виробництво, ціна трохи засмутить бажаючих придбати даний аксесуар.

Популярні новини зараз

Путін так вплинув? Зеленський вперше дав інтерв'ю російським журналістам, - ЗМІ

Вітання на День Андрія у віршах, прозі та СМС

День Андрея: що не можна робити, як святкувати і де гуляти

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

Показати ще

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону. Ці дані надходять від Ookla, стороннього сервісу, який минулого тижня опублікував дослідження про продуктивності мережі.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.