Створено перший у світі велосипед, з якого неможливо впасти

поділитись
Тепер на велосипеді зможе кататися абсолютно кожен

Сумно, але факт: з віком відчуття рівноваги погіршується. Для того, щоб допомогти літнім людям не падати з велосипеда, нідерландські інженери розробили надзвичайно стійкий електробайк Sofie, при цьому розганяється до 18 км/ч.

 

 

По суті, це електричний велосипед з більш пологою рамою і укороченою колісною базою. Самі колеса також стали менше, що додало конструкції більшу стійкість при русі на малих швидкостях - саме тоді, коли і відбувається більшість падінь.

 

 

Коли власник сідає в сідло і починає крутити педалі, в справу вступає електромотор, який спеціально розроблений так, щоб якомога швидше подолати небезпечну повільну зону і розігнати велосипед до максимальної швидкості 18 км/ч.

 

Як тільки досягається максимальна швидкість, сідло автоматично змінює конфігурацію, допомагаючи їздцю прийняти більш зручне положення для обертання педалями. А ледь швидкість падає, воно опускається, даючи можливість поставити ноги на землю.

 

 

Раніше вчені заявили, що вижили після зустрічі з дельфінами або стали свідками розправи над родичем акули на несвідомому рівні надалі воліють триматися подалі від груп дельфінів - так з'являється уникнення, яке ми сприймаємо як страх акул перед дельфінами.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що танки перетворять в термінаторів.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Вибір редакції, Суспільство
16.01.2018
Компанія попалася на мерзенному справі
0
0
17:01 16.01.2018
Компанія робить це на зло користувачам
0
0
16:37 16.01.2018
Тепер і жити вони будуть в сотах
0
0
16:08 16.01.2018
Виявляється, в усьому винна енергоспоживання
0
0
14:05 16.01.2018