Супутники компанії DigitalGlobe можуть фотографувати об'єкти на поверхні Землі в найдрібніших деталях аж до номерів машини. Поки апарати роблять знімки лише два рази в день, але вже до 2020 року серія супутників буде вести прямі трансляції з будь-якої точки Землі.

Група супутників WorldView Legion зможе робити знімки з роздільною здатністю 30 см і 50 див. Апарати DigitalGlobe будуть робити фотографії з заданою періодичністю близько 40 разів у день, і відправляти їх на Землю.

Перші пристрої WorldView Legion вирушать на орбіту в 2020 році, друга партія буде запущену в 2021. Компанія-творець збирається співпрацювати з урядовими відомствами, нафтовими та гірничодобувними компаніями, а також власниками торгівельних мереж. Це вигідно для великих компаній, яким необхідно дивитися на свою роботу з висоти пташиного польоту в режимі реального часу.

Як зазначає WIRED, все частіше супутники будуть збирати дані про те, що відбувається на Землі і робити їх доступними в режимі реального часу. Крім знімків, апарати зможуть вести прямі трансляції з місця подій.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені порахували зірки у Всесвіті: відео.