Павло Дуров, підприємець російського походження, відомий світу як творець соцмережі «Вконтакте» і месенджера Telegram, повідомив на своєму телеграм-каналі про намір і далі зберігати таємницю особистого листування користувачів, незважаючи на американські закони про надання інформації владі.

 

 

"Я знаю, що одного разу це може викликати неприємності, як це траплялося в минулому, коли я жив в Росії. Але це єдиний для мене спосіб продовжувати жити, ні про що не шкодуючи, ні зараз, ні потім", - написав Дуров.

 

За словами підприємця, епізоди тиску федеральної влади на IT-компанії не часто отримують суспільний резонанс. Це пов'язано з тим, що компанії побоюються заборони і приховують факти пресингу з боку американського уряду.

 

На початку цього місяця Дуров розповів одному з американських новинних ресурсів про спробу ФБР підкупити його в травні 2016 року, коли той прямував на конференцію Google. На кордоні Дурову влаштували допит і запропонували хабар у розмірі десяти тисяч доларів за обіцянку співробітництва. 

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про реакцію відомого художника на заборону Telegram