Telegram випустив оновлену версію для iOS і Android пристроїв. У ній з'явилося кілька нових функцій:

— Заміна повідомлень. Відправлені помилково записи тепер можна не тільки редагувати і видаляти, але і замінювати виправленими копіями, причому це працює навіть з відео і картинками. Крім того, до файлів тепер можна додавати підпису, як це вже застосовується до фотографій.

— Прискорені голосові і відеоповідомлення. Завдяки оновленню записи довжиною більше хвилини можна прослухати на подвоєній швидкості - а звучати це буде так, ніби ваш співрозмовник надихався гелієм, пишуть розробники.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Етикетки "Прочитане" і "Прочитано". Тепер повідомлення в чатах і каналах можна швидко перегорнути, а найважливіші запису — відзначити як непрочитані, щоб повернутися до них пізніше.

- Розсилка контактів. Наприклад, можна в кілька кліків відправити контакт нового співробітника колег.

У версії для Android з'явилося ще кілька нововведень: приміром, прев'ю чатів та відправка посилань.

Нагадаємо, що в Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Vivo, китайський виробник телефонів, оголосила інша велика нової технології: 3D-сканування особи з 300 000 сенсор точок, що в 10 разів більше, ніж у iPhone Х.

Компанія продемонструвала можливості функції на MWC в Шанхаї на цьому тижні. Vivo заявила, що вона буде першим головним конкурентів технології FaceID iPhone X.

"Об'єднавши технологію 3D-зондування TOF з ШІ, ми продовжимо досліджувати нові можливості для кращого майбутнього", - сказав Алекс Фенг, старший виконавчий директор Vivo. Одна з ідей, передбачених Vivo, полягає в тому, щоб провести повне сканування тіла людини, а потім передати цю інформацію ІІ.

Крім очевидних застосувань більш точної біометричної аутентифікації і кращого портретного режиму для селфи, новий датчик Vivo також може бути використаний для розпізнавання жестів і руху.