Нещодавно гравці дізналися повна назва нової гри Хидэтаки Суэхиро, відомого як Swery. А тепер автор Deadly Premonition представив свій проект The Missing: J. J. Macfield And The Island Of Memories на виставці gamescom 2018. До того ж, тепер навіть трейлер знаходиться у відкритому доступі.

Трейлер гри:

Як ми знали, основною темою гри стануть втрати. Судячи по трейлеру, головною втратою виявиться родичка або близька подруга нашої героїні. Дівчата вирушають на острів далеко від цивілізації, і одна з них зникає. Гравцеві належить пройти довгий шлях, щоб повернути пропажу.

Проте трейлер досить жорстокий. Значна частина трейлера присвячена тому, як легко померти у місцевих пастки і випробуваннях. Настільки, що в ці моменти гра зміщується в безумство і гротеск. Однак загибелі має супроводжувати воскресіння, і в цьому плані відрубана котилась голова теж наводить на думки про втрати.

Пригода з довгою назвою The Missing: J. J. Macfield And The Island Of Memories має вийти до кінця року, виданням гри займається Arc System Works. Проте, гра досить важка, так що для гарного приємного ненав'язливого вечора за комп'ютером вона абсолютно точно не підійде. Гравці зіткнутися з величезною кількістю неприємних ігрових моментів, але це ніщо порівняно з дивним ігровим сюжетом.

Нагадаємо, що Motorola незабаром представить власний динамік з інтелектуальним голосовим асистентом. Проте, ім'я голосового помічника не повідомляється. Готується до випуску пристрій виконаний в корпусі циліндричної форми.

Як повідомляв раніше Знай.uа, три нові моделі смартфонів iPhone надійде в продаж 21 вересня, а от попереднє замовлення можна оформити 14 вересня, як це зазвичай буває. Інформацію про це поширюють західні ЗМІ, посилаючись на інсайдерів.

Також Знай.uа писав про те, що на конференції з Faculty Summit 2018 інженери з лабораторії Microsoft Research представили робота, який цілком може замінити секретаря. Під капотом у робота штучний інтелект.