Портал "Знай.ua" зібрав топ-5 цікавих фактів про похорон.

1. Песиміст помер від сміху. Кубинський поет Хуліан дель Касаль, вірші якого відрізнялися глибоким песимізмом, помер від сміху. Він вечеряв з друзями, один з яких розповів анекдот. У поета почався напад неконтрольованого сміху, що викликало розшарування аорти, кровотеча і раптову смерть.

2. Середній термін служби матраца - 8-10 років. За цей час в ньому накопичуються різні небезпечні речовини. В одному дослідженні навіть затверджується, що мешкають в матраці бактерії викликають синдром раптової смерті у дітей.

3. В Японії кремують 93% трупів, в Англії - 67%, а в Америці - всього 12%.

4. Будда помер у віці 84 років.

5. Щороку від укусів бджіл гине людей більше, ніж від укусів змій.

6. На грудях короля Бернадота було татуювання "Смерть королям!"

7. Акула займає останнє місце серед потенційних морських загроз для відпочиваючих у воді. Щорічно від акул гине в 15 разів менше людей, ніж від падаючих на голову кокосових горіхів (150 чоловік у всьому світі).

8. У Китаї, Кореї та Японії число 4 вважається нещасливим, так як співзвучно слову "смерть". У цих країнах поверхи з номерами, що закінчуються на чотири, майже завжди відсутні.

9. Серед жителів Південної Кореї дуже широко поширений міф про те, що людина може померти вночі в кімнаті з працюючим вентилятором.

10. Кельти настільки сильно вірили в загробне життя, що могли позичити гроші з умовою їх повернення в іншому світі.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про топ-5 міфів про пиво.