Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 мостів, які вас здивують. Від будь-якого моста потрібна одна проста функція - з'єднати два береги. Але деякі з них є повноцінним твором мистецтва, від якого мурашки по шкірі. Рекомендуємо ознайомитися найкрасивішими з них.

1. Пуенте-Нуево, Іспанія. Пуенте-Нуево у перекладається як "новий міст". Це один з трьох приголомшливих мостів, які нависають прямо над ущелиною глибиною понад 100 метрів. Історія цього мосту почалася з XV століття.

2. Роял-Гордж, штат Колорадо. Міст є одним з найвищих висячих споруд у світі. Він знаходиться на висоті близько 300 метрів над каньйоном і річкою Арканзас, а його протяжність 400 метрів.

Популярні новини зараз
"Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати
Показати ще

3. Сторсезандетський міст, Норвегія. За круті вигини і ілюзію "відходу в небо", що відкривається на під'їзді до мосту, його також називають "п'яним мостом" або "дорогою в нікуди". Це один з найбільш улюблених мостів туристами з самого моменту свого створення в 1989 році.

4. Тауерський міст, Лондон. Він є одним з найбільш ефектних і знаменитих мостів всіх часів. Спроектованим у 1894 році він забезпечує транспортний перехід через Темзу. Міст є одночасно розвідним і підвісною, щоб великі кораблі змогли проплисти по річці.

5. Переходячи через міст Понте Веккьо у Флоренції, також можна пройтися по магазинах. Конструкція моста була незмінною з самого його створення. Зараз вона вміщує в себе ювелірні лавки і магазини сувенірів, які досі працюють.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 кращих велосипедів майбутнього.