В мережі опублікували фінальний трейлер до фільму Трансформери: Останній лицар / Transformers: The Last Knight. У ньому показали багато нових і неймовірних сцен. А фінальна сцена з Бамблбі взагалі підірвала мозок фанатам. Після цього трейлера виникає тривожне відчуття, що практично всі цікаві сцени фільму ми вже побачили.

У фінальному трейлері Трансформери: Останній лицар / Transformers: The Last Knight показали нові кадри зі злим Оптимусом Праймом і винуватицею в такій зміні головного автобота:

По сценам з Бамблбі виникає відчуття, що у п'ятій частині Трансформерів він стане ватажком автоботів і головним персонажем фільму. Особливо вразила сцена з розсипанням Бамблбі на частини і подальшим складанням:

Дивись, детальний розбір фінального трейлера Трансформери 5: Останній Лицар:

Популярні новини зараз

Могилевська скинула не тільки вагу, але 20 років віку – виглядає як дівчинка

Вчені знайшли заморожену мумію з туберкульозом: 500 років у льоду

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Показати ще

Також ми побачили персонажа Ентоні Хопкінса, його помічника-трансформера Когмана і кадр з королем Артуром:

У фінальному трейлері п'ятої частини Трансформерів також показали нові кадри з Мегатроном, Хаундом, Гримлоком та іншими:

Режисером п'ятої частини трансформерів виступає незмінний Майкл Бей. Головні ролі у фільмі виконають Марк Уолберг, Ентоні Хопкінс, Джош Дюамель, Стенлі Туччі і Джон Туртурро.

В український прокат Трансформери: Останній лицар вийдуть 22 червня.