Ми живемо в епоху фото і відео. Ваш пост в соцмережах залишиться ніким непоміченим, якщо ви не прикріпіте до нього красиву картинку. Це стало можливим завдяки широкому розповсюдженню смартфонів з вбудованими камерами. За останні роки кількість знімків, зроблених за допомогою смартфонів, залишила далеко позаду зображення, отримані завдяки спеціалізованій техніці. Тим не менш, виробники камер не збираються здаватися без бою. Нові функції і простота в управлінні дають фото-/відео-техніці шанс на успіх. Як повідомляє сайт Головне, відмінним прикладом такого інноваційного підходу можна вважати камеру FrontRow від компанії Ubiquiti Labs.

Насправді FrontRow включає в себе відразу дві камери: одна розташована на задній стороні пристрою і оснащена 8-мегапіксельним сенсором, а інша камера – фронтальна з сенсором на 5 мегапікселів. Пристрій також оснащений дводюймовим круглим рідкокристалічним сенсорним екраном. Все це упаковано в невеликий гаджет, який нагадує кулон розміром з половину долоні. Обидві камери здатні знімати відео в 1080p і відразу транслювати його у будь-які соціальні мережі, які вибере користувач. FrontRow призначений для носіння на шиї, при цьому задня камера звернена назовні. Завдяки такому положенню користувач може швидко зробити знімки і відео, якщо побачить щось вартісне.

Конектор у верхній частині пристрою дозволяє встановлювати на нього інші модулі, наприклад підставку або кріплення на приладовій панелі автомобіля.Гаджет також оснащений гіроскопом і акселерометром, які допомагають йому здійснювати автоматичне стеження за об'єктами. Таким чином, крім ручного керування поворотом камери користувач може просто вказати на об'єкт, за яким потрібно стежити та знімати. У даний момент розробники камери оформляють попередні замовлення на FrontRow через краудфандінгову платформу Indiegogo. Роздрібна вартість пристрою складе 399 доларів, а поставки почнуться в серпні наступного року.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про перетворення гаодеробу на один суцільний компьютер

Популярні новини зараз

Ціни на олію продовжать рости: не врятує і щедрий урожай соняшнику

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще