Компанія EA повідомила, що одну з особливостей Need for Speed: Payback, повтор аварій і авторуйнування, можна буде відключити. Варто зазначити, що дана функція дратувала гравців протягом декількох років, оскільки в кожній новій частині ця система дратувала ще більше.

І хоча подібні ігрові моменти додають видовищності ігрового процесу, частина гравців виявилася незадоволена тим, що повтори переривають їх сесію і часто просто дратують, особливо під час напружених заїздів, під час яких варто зосередитися.

Варто нагадати, що Need for Speed: Payback вийде 10 листопада на Xbox One, PS4 і PC.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Tesla так і не вийшла в плюс.

Популярні новини зараз
В ГУР розкрили плани росії: мешканців трьох областей попередили про серйозну небезпеку Податок для пенсіонерів: кого та чому змусять заплатити Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів
Показати ще