Essential скасувала плани по розробці нового телефону і вивчає можливість продажу всієї компанії, повідомляє Bloomberg. Велика частина деталей угоди залишається невідомою. Компанія додала, що у неї ще є плани на майбутні продукти.

Bloomberg каже, що розробка була скасована, а тепер інженери працюють над продуктом smart home, який повинен бути випущений в наступному році. Це може бути конкурент Echo, про який Essential заявив рік тому, але про який ми з тих пір не чули жодного слова.

Повідомляється, що компанія укладе контракт з Foxconn, щоб контролювати більшу частину розробки майбутнього телефону. Згідно зі звітом, його перший і єдиний телефон продався в кількості близько 150 000 одиниць, так як він поступив в продаж в серпні минулого року.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

Розмови про продаж, схоже, ще не зайшли занадто далеко. Якщо це станеться, Essential, як повідомляється, сподівається продати патенти, обладнання та майбутні проекти.

У заяві Essential підтвердила, що розробка такого телефону була скасована. "У нас завжди є кілька продуктів в розробці в той же час, і ми приймаємо скасування деяких на користь тих, які ми думаємо, буде краще продаватися. Ми прикладаємо всі наші зусилля до нашим майбутнім, ігрових продуктів, які включають мобільні та домашні продукти", - написав представник компанії в електронному листі звернення The Verge.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія LG презентувала в Лос-Анджелесі перший у світі гнучкий 2-метровий OLED-дисплей. Демонстрація новинки відбулася в рамках конференції, заявляє 9to5Google.

Відомо, що панель отримала дозвіл Ultra HD (UHD) 3840 × 2160 з прозорістю 40 відсотків. Головним нововведенням є гнучкість конструкції - вона може бути згорнута до "трубки" товщиною 88 мм

Пристрій розрахований як для застосування в зовнішній рекламі, так і в будинках, де воно може зливатися з навколишнім середовищем.