У біткоіна немає перспектив в якості торгової валюти в майбутньому. Про це заявив співзасновник компанії Bitcoin.com Еміль Ольденбург.

"Можу сказати, що вкладення в біткоін - самі екстремальні інвестиції, які ви тільки можете зробити. Люди почнуть виходити з біткоіна, як тільки зрозуміють, як працює ця криптовалюта", - упевнений підприємець.

За словами Ольденбурга, основні проблеми - високі комісії і падаюча швидкість переказів.

Він запевняє, що пропускна здатність мережі обмежена "розміром блоку" — пам'яті, яка зберігає записи транзакцій. З-за цього криптовалюта неліквідна і вкладення в неї стають надто ризикованими.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар показала, хто зможе замінити її на паркеті: "Найкращі майстри"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Інвестор продав всі свої биткоины, але не відмовився від криптовалют в цілому, зробивши вибір на користь Bitcoin Cash. Як пише видання, комісійні збори за транзакції в биткоинах подвоюються кожні три місяці. При цьому на підтвердження однієї операції в середньому потрібно 4,5 години.

Компанія Bitcoin.com керує одним з найбільших галузевих сайтів і надає інструменти для інвестицій в биткоин. На ресурсах компанії зареєстровано понад 500 тисяч криптовалютных гаманців.

Ранее портал "Знай.uа" повідомило, що пасажири астероїда шокували вчених.