Молодий канадець, обвинувачений в керівництві провідним світовим інтернет-ринком незаконних речовин в darknet, жив спокійним життям зі своєю тайською дівчиною в районі Бангкока.

Але яскраві машини, якими він керував, виділялися. У підозрюваного був сірий Lamborghini ціною близько 1 млн доларів.

Сусіди припускали, що 25-річний Олександр Казес працював у готельному бізнесі. Але, за даними Міністерства юстиції США, він був творцем AlphaBay, інтернет-ринку, який торгує незаконними наркотиками, вогнепальною зброєю і контрафактними товарами.

До того часу, коли влада закрила сервіс 5 липня, Казес зняв 23 мільйони доларів із рахунків сайту, вказують документи суду.

Популярні новини зараз
Українці отримали оновлені рахунки за газ: чому суми у платіжках збільшилися 3600 грн. на кожного члена сім'ї: українцям виплачують допомогу Готуйтесь до тривалих відключень світла влітку Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що угорці створили незвичайну плитку.