Разом з приходом на президентський пост в США Дональда Трампа ситуація на корейському півострові загострилася. КНДР заявляє про постійні провокації з боку опонентів і загрожує недругам ядерною зброєю. Тепер офіційні представники Пхеньяну доповідають про перехід до завершальної стадії розробки двох супутників. Вже в найближчому майбутньому апарати дистанційного зондування планети відправляться в космос. Як повідомляють російські ЗМІ, здача проекту повинна відбутися в останніх числах минулого року.

"На зустрічі в Пхеньяні нам розповіли про досить перспективні роботи в галузі розробки супутників. В першу чергу це супутник з дистанційного зондування. З параметрів ми змогли дізнатися, що важити він буде більше ста кілограмів. Другий супутник вагою більше тонни, який буде призначений спеціально для геостаціонарної орбіти. На даний момент розробка практично завершена, і проект буде зданий в кінці грудня", — стверджує експерт з ракетно-ядерної програми КНДР Володимир Хрустальов.

Хрустальов зізнається в тому, що з корейської сторони у зустрічі взяли участь представники структур, які персонально відповідають за перспективні програми з космічним апаратам.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про українську ядерну зброю