Швидкість у 263 кілометри на годину розвинув квадрокоптер RacerX, розроблений зусиллями членів Ліги гоночних дронів, встановивши таким чином світовий рекорд.

За тестовим польотом БПЛА слідкували стежили спеціально запрошені представники Книги рекордів Гіннеса, передає The Verge.

Правда, незважаючи на те, що в заповітну книгу розробка таки потрапила, її автори кажуть: дрон міг би розігнатися до 289 кілометрів

"При досягненні найвищого прискорення апарат загорівся через екстремальний перегрів батареї. Тому офіційно зафіксована швидкість, занесена в Книгу рекордів Гіннеса, становить всього 263 кілометри", - пояснили в Drone Racing League.

Дрон-рекордсмен має вагу всього 800 грамів. Він обладнаний електромотором TMotor F80 2407 2500kv і двома літій-полімерними акумуляторами 5S R-Line Tattu ємністю 1300 мАг.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українські прикордонники почали активно використовувати під час патрулювання безпілотники.